NABÍDKA SLUŽEB

Situace ohledně omezení spojených s Covid-19.

Vážení přátelé, v souladu s aktuálními vládními nařízeními je můj ateliér dočasně uzavřen. Krejčovské služby ale samozřejmě poskytuji i nadále. Ráda za Vámi přijedu na konzultaci domů, vyzvednu si u Vás oděvy, které je třeba upravit či opravit, přivezu Vám rozpracovaný oděv na zkoušku a domů Vám též doručím hotové zakázky.

Neváhejte mne kontaktovat, budu se těšit.

Vaše Karolína

Zakázkové šití

Chystáte se na důležitou akci a chcete něco speciálního, nebo jen rádi vyměníte business šaty za kvalitnější a pohodlnější? Ráda Vás uvítám ve svém ateliéru a podíváme se na to.Ze starého nové

Možná už ani netušíte, jaké poklady Váš šatník skrývá. Přitom stačí tak málo. Nalezený poklad mi přineste a společně z něj uděláme poklad úplně nový.


Prodej originální módy

Vezměte to při příštích nákupech přes náš ateliér, čekají na Vás zajímavé kousky, ve kterých si budete připadat jedineční.

Úpravy a opravy

Máte v šatníku něco, co Vám tak úplně nesedí? Nebo došlo snad k poškození Vašeho oblíbeného kousku? Stavte se u mě v ateliéru a něco s tím už vymyslíme.


Zajímá Vás, kolik takové šaty či jiný kousek na míru stojí? Orientační ceny zakázkového šití, úprav a oprav najdete zde.

Přihlaste se mezi mé zákazníky a získejte automaticky 10% slevu na Vaši zakázku.